אודותינו

אורות תאורה הינה חברה משפחתית אשר פועלת בהצלחה החל משנת 1985, אנו מתמחים בכל הקשור לתאורת LED ומהמובילים בתחום בארץ. זכינו במהלך עשרות השנים להאיר אלפי דירות , בתים , משרדים ופרויקטים. רשימת לקוחותינו כוללת אלפי לקוחות מרוצים החוזרים אלינו שוב ושוב . אולם התצוגה שלנו נעים ורחב ובו מוצגים גופי התאורה החדישים ביותר בארץ.
כל לקוח/אדריכל/מעצב המגיע אלינו הופך למקדם המכירות הטוב ביותר שלנו –בזכות האווירה החמה,היחס האישי,השרות ללא תחרות,התאורה ברמה הגבוהה והאיכותית ובזכות מציאת פתרונות תאורה לכל אחד ואחד תוך שימת דגש על התאמה ,ליווי ויעוץ אישי.
במקום חנייה בשפע ובחינם בצמוד לאולם התצוגה. רצוי לתאם את הביקור .
לכל שאלה ובירור אנו עומדים לרשותכם בכל עת 03-549-8444.

מומחיות וחדשנות

צוות אורות תאורה מעודכן בכל החידושים האחרונים בעולם התאורה העולמי. אנו מקפידים לבקר בכל התערוכות בארץ ובעולם ובוחרים עבורכם את המילה האחרונה והמעודכנת בתחום העיצוב והאיכות בענף התאורה העולמי.
עיקר המומחיות שלנו היא בכל הקשור לתאורת LED ואיננו מתפשרים על מחירים נוחים, אחריות ושרות. אתם מוזמנים לבקר אותנו ולהתרשם.

יעוץ ועיצוב

אנו לא מסתפקים רק במכירת גופי התאורה. יועצי תאורה אשר למדו את הנושא בארץ ובחו"ל עומדים לרשותכם בכל עת. כל גופי התאורה מעוצבים , מיוצרים ומיובאים ישירות על ידינו. אנו מפרסמים לרשותכם מידי פעם באתר מאמרים מקצועיים ועצות לבחירת תאורה מתאימה. הנכם מוזמנים להתרשם מכל האמור לעיל .היכנסו לקטלוג התאורה הגדול שלנו.

אחריות ושירות

אנו מעניקים על כל גופי התאורה שלנו 3 שנות אחריות . אנו גאים לספר כי במשך עשרות השנים נתקלנו במקרים מועטים של תקלות ובמידה והיו – סיפקנו מענה מיידי לשביעות רצונם המלאה של כל הלקוחות. השרות שלנו הוא מספר 1 בכל תחום. כך מעידים הלקוחות ששבים וחוזרים אלינו שוב ושוב. בואו גם אתם והצטרפו למשפחת הלקוחות המורחבת של אורות תאורה, חנות היבואן לגופי תאורה מעוצבים.

ותק וניסיון בעסק משפחתי

אנו חברה משפחתית שנוסדה לפני 32 שנים. כל אחד מאיתנו עומד לרשותכם באופן אישי חם והאווירה אצלנו היא משפחתית ונעימה. במשך עשרות שנים צברנו ניסיון עצום בתחום העיצוב השיווק היבוא והמכירה וזאת בזכות אלפי הלקוחות שלנו שהאמינו בנו וליוו אותנו מההתחלה ועד היום ואנו בטוחים שגם בעתיד. בואו גם אתם לפגוש ולהכיר אותנו באופן אישי. הצוות עומד לרשותכם ולשרותכם בכל עת.

למה לבחור בנו?

אנו היבואנים של כל גופי התאורה המוצעים לכם באולם התצוגה שלנו ובאתר. המחירים שלנו נוחים ושווים וכוללים בתוכם לא רק גופי תאורה מצוינים ויפים – אלא את כל המכלול שעומד לרשותכם – הייעוץ, הליווי, השרות, האחריות, הניסיון , האדיבות והיחס החם והאישי.

גופי התאורה שלנו מעוצבים מיוצרים ומיובאים על ידינו . אנו משתדלים לספק לכם גופי תאורה חדשניים וייחודיים אשר יעניקו לכם פתרונות תאורה לכל מטרה יחד עם איכות בלתי מתפשרת ועיצוב מיוחד.

לאחר רכישת גופי התאורה אנו נלווה אתכם , לפי רצונכם , במשך שנים רבות כדי לשמור על קשר ולשמוע על מידת שביעות הרצון שלכם מהתאורה אותה רכשתם. אנו מעניקים לכם 3 שנות אחריות על כל המנורות וגם לאחר תום תקופת האחריות נעמוד לרשותכם בכל שאלה ובירור לשביעות רצונכם המלאה.

על איכות גופי התאורה אנו לא מתפשרים. אנו דואגים לייצר, לייבא ולשווק רק גופים אשר עומדים בתקן מכון התקנים הישראלי. גופי התאורה מורכבים ומיוצרים עבורכם מהחומרים והרכיבים הטובים ביותר.

אנו מאמינים בציטוטים "מעט אור דוחה הרבה מן החושך" ו "ומתוק האור וטוב לעיניים" . לכן אנו מאמינים שתאורה נכונה וטובה מביאה איתה שמחה ואהבה. זכינו להדליק עבורכם את האור ואנו מחויבים לעמוד לרשותכם בכל עת שתחפצו.