לדים תאורה חסכונית

תאורת לדים מתקדמת יותר ויותר ל"תאורה חסכונית" והטובה בעולם. עם חיסכון משמעותי בחשמל ובכסף, שירות יעיל לסביבה וגם אסתטיקה מוארת ועדינה .תאורת לדים היא השם הבא בעולם התאורה, והיא תישאר כאן לעוד הרבה זמן. אם בשנותיה הראשונות לכניסתה לשוק התאורה העולמי, תאורת לדים נחשבה ליקרה, ולכזו שהייתה יכולה להירכש רק על ידי חלק מצומצם באוכלוסייה, כיום מחירה הולך ונהיה זמין לכולם, וגם כזה שלא יכאב לכולנו בכיס כשאנחנו רוכשים את סוג התאורה הזה.הפיתוח בתחום זה ילך ויתקדם במשך השנתיים הבאות וכולנו נוכל להנות מהתוצאות.

תאורת LED היא תאורת חסכון משמעותית ביותר שהתפתחה בשנים האחרונות. עקב ההתפתחות בעולם בנושא תאורה ירוקה והדאגה לכדור הארץ מפני התחממות יתר – השכלול הגדול ביותר הוא פיתוח נורת ה-LED . נורה זו ידידותית לסביבה , אינה מתחממת ומחממת , בעלת צריכה נמוכה ביותר אך נותנת במידות LUMEN תאורה חזקה נעימה לעין ויפה. אנו ממליצים על שימוש בנורה זו שנותנת לפחות פי 8 עוצמת אור ביחס לצריכתה. לנוחיותכם מספר דוגמאות לשימוש דקורטיבי בנורה זו . בקרוב יגיעו דגמים חדישים נוספים .

תאורה חסכונית על מה ולמה?

LED-Lightingl-300x199תאורת לדים מתבססת על מוליך תאורה ייחודי דרכו עובר הזרם החשמלי שמפיץ אור. תפוצת האור של הלדים שונה מזו של סוגי תאורה אחרים, וזאת בין היתר מהעובדה שפיזור האור נעשה מוגבל יחסית ממתחריה בשוק. אם בעבר שימושיה של תאורת לדים היו בעיקר עבור נורות הבהוב וחיווי במכשור האלקטרוני, כיום שימושיה העיקריים הפכו להיות בעיקר לביתיים, כשהיתרון הגדול והמשמעותי ביותר שלה נמצא בחיסכון הרב שלה בחשמל ואורך החיים של הנורה. מידת האנרגיה הדרושה להפעלת לדים פחותה בעשרות אחוזים ממתחריה.

לדים חסכוניים ושומרים על הסביבה
החיסכון באנרגית החשמל הוא אמנם טוב ויעיל לכיס , אך לא מדובר רק בכסף. מי שיוצא נשכר מהחיסכון באנרגיה הם בראש וראשונה ערכי איכות הסביבה. שימוש באנרגיה נחשב לגורם העיקרי להתחממות כדור הארץ, ומזה שנים העולם נלחם בהתחממות זו. תאורה חסכונית העושה שימוש בשלל מנורות לדים ובפלורוסנט תורמת להפחתה בהתחממות הגלובלית, כשאנו נאלצים פחות ופחות להחליף נורות שכאלו ובכך מייצרים פחות ופחות זבל. אז אם חשוב לכם מכדור הארץ, טוב תעשו אם תעברו להשתמש בלדים.תאורה חסכונית.

תאורה חסכונית נמצאת בכל בית
המהפכה הטכנולוגית של תאורת לדים השתלטה בסערה על שוק התאורה העולמי. כמי שיעילה בחיסכון בחשמל וגם מייצרת תאורה אסתטית ונעימה, ישימותה של התאורה החסכונית בדמות הלדים והפלורוסנט קיימת במוצרים יומיומיים זולים כדוגמת פנסים ותאורת חירום, אולם גם במוצרי החשמל הביתיים כדוגמת מסכי טלוויזיה ומחשב, טלפון סלולארי ונגני מוזיקה שונים, התאורה החסכונית והלדים חולשת על השוק ויוצרת סביבה נעימה יותר, אסתטית וכמובן חסכונית יותר.