נשים בוחרות תאורה

אתם מסתובבים בחנות התאורה, רואים את המגוון הרחב של גופי תאורה ומתלבטים. אתם אולי יודעים איזה גוף תאורה יתאים לכל אחד מחדרי הבית, אבל השאלה הגדולה: מה תגיד האישה? האם זה יתאים לרצונותיה והעדפותיה. זהו לא נתון רשמי, אבל נראה כי דווקא הנשים הן אלו אשר בוחרות את סוג התאורה ,עיצוב גוף התאורה ועוצמתה לחדרים השונים בבית. אולי זה קשור למנטאליות שלהן, אולי לאסתטיקה שמלווה את החלטותיהן אבל, גם בקניה הבאה של גופי תאורה לבית, קחו את האישה ותנו לה לבחור את תאורה לדירה.

כל היופי בבחירת תאורה – אצל נשים
הן מטפחות את עצמן ביום יום, דואגות גם לילדים שייראו כמו שצריך ויכולות לעמוד מול המראה שעות לפני שהן יוצאות מהבית. וכן, הן גם יודעות לבחור את תאורה המתאימה לכל חלל בבית. פיזור נכון של האור, עוצמות שונות לכל גוף תאורה משלו – אלו יהיו חלק מההחלטות שהנשים מומחיות בהן. ואם אתם חושבים שמדובר בעוד כמה מושגים המגיעים מעולם השוביניזם, לא כך הדבר. זה לא סוד שהנשים יודעות היטב לבחור את האסתטיקה המתאימה להן ולבית, והן עושות זאת בצורה הטובה ביותר. אז למה שלא תלכו אחריהן?

אסתטיקה וחיסכון – כל הדרך ביחד
אז כבר קבענו שהנשים יודעות מצוין היכן למקם כל גוף תאורה בבית. ההמלצה שלנו היא שאתם הגברים תלכו איתן ביחד למלאכת הבחירה, שתתייעצו ותבדקו לפני שאתם קונים גם את החיסכון של גופי תאורה הנבחרים. כך תוכלו לייצר קניה מושלמת: גם יפה ואסתטית למראה, וגם לא פחות יעילה , חסכונית בחשמל וגם כזו המספקת חיים לסביבה.אחרי שתהיו מוצפים בשלל אריחי קרמיקה המעטרים את גופי תאורה הנבחרים, תדעו גם לזהות את תאורת לדים ופלורסנטים החסכוניות בחשמל, ובסופו של דבר בכיס שלכם.

נוחות בגופי התאורה
מרכיב חשוב נוסף אשר יש לקחת אותו בחשבון בעת בחירת גופי תאורה לבית הוא זה אשר יהיה עבורכם גם הקל והפשוט ביותר להרכבה בבית. תאורה אסתטית ומפוארת היא אמנם כזו אשר תנעים לכם את השהות בבית, אך במידה ואתם נוטים לעבור דירה באופן תדיר, "סטודיו אורות" ממליץ לבחור גופי תאורה שהרכבתם תהיה פשוטה יחסית .