מנורות קיר. בין אם גופי תאורה לקיר, תאורה או אלמנט דקורטיבי, שניהם בו זמנית, השוק מציע מגוון דגמים שונים. הבחירה באורות הקיר המעוצבים המושלמים עשויה להיות מרתיעה, במיוחד אם אתם חדשים בתחום עיצוב אור הקירות או מעצבים חדשים/ אך לנורות הקיר הנמכרות ביותר יש כמה מאפייני עיצוב משותפים המקלים על מציאת האור הנכון. שתי אפשרויות פופולריות הן גמישות, וישנן אפשרויות רבות אחרות בצבעים ובגדלים שונים עבור גדלים וצורות שונות.

מנורות קיר ההתקנה

אם ברצונך להתקין גופי תאורה בחלונות או בדלתות, עליך להתקין את גופי התאורה באותו אופן כמו גופי תאורה לקיר.

פמוטי קיר הם גישה אלגנטית המשליכה אור מהתקרה לרצפה, אך גובה התקרה הסטנדרטי הוא 8 מטר ויש לפנות את פמוט הקיר 74 ס"מ מעל הרצפות. פמוט קיר הוא גודל מנורת מרפסת שיכול להתאים ביותר לחלל שלכם.

אם נראה שהקיר הסטנדרטי ואור ההרכבה שלך קטן מדי עבורך, יש אפשרות לבחור בגודל מעט גדול יותר כדי להשיג תוצאות אופטימליות. כדי לקבוע אילו מנורות מרפסת או גופי תאורה עשויים להתאים בצורה הטובה ביותר לחלל שלך. נסה לבחון את שביל הגישה שלך ממדרכה, מכיוון שלעתים קרובות הם נראים קטנים בהרבה כאשר אתה שומר על מרחק שפה.

הקונסולות צריכות להיות בגובה העיניים או בגובה של כמה סנטימטרים לפחות מגובה הדלת או החלון.

אם אתה רוצה לקנות אורות קיר באינטרנט ולקבל השראה לביתך. ל- Houzz יש בדיוק את מה שאתה מחפש. אורות קיר מציעים מראה מודרני יותר מאשר אור הקיר המסורתי, המייצר דימוי של לפידים ונרות, אך קישוטים מודרניים ניתנים ליישום שונה בכל בית.

אם ברצונך להתקין מנורת קיר בחדר הנשלט על ידי אביזרים תועלתניים, מינימליסטיים או תעשייתיים, או אם אתה מעדיף מראה מסורתי יותר, ישנן אפשרויות מתאימות רבות. לא משנה איזה סוג של מנורת קיר אתם זקוקים, כנראה שתמצאו עשרות סגנונות ועיצובים באינטרנט.

בוודאי תמצאו משהו שתאהבו, החל ממודרני, מודרני ומודרני – אורות קיר בסגנון ועד עיצובים מיושנים וקלאסיים – תופתעו ממגוון האפשרויות הקיימות.

מנורות קיר הן מרכיב אמיתי של ריהוט שיכול להוליד סגנון ייחודי ומעודן ולהיות הגיבור המוחלט של התאורה של כל חדר.

יש להם מראה עכשווי שיכול לשמש מהדורה אלגנטית לחדרים קטנים או גדולים. או שהם יכולים להשלים את גופי התאורה הקיימים עם נברשות או מנורות רצפה.

מנורת קיר דומוס היא אחת מנורות הקיר הפופולריות ביותר בשוק אביזרי הבית. הוא מכיל שני אורות קיר גדולים אחרים, שניהם יכולים להאיר חדר יפה, כמו גם מנורת קיר.

אם ברצונך להדגיש אומנות קיר או אביזרים דקורטיביים אחרים. אורות קיר מתכווננים הם בחירה טובה. מכיוון שמקור האור יכול להיות ממוקם בכל אחד מארבעת הכיוונים: למעלה, למטה, שמאלה, ימין וימין. הידוע כ- downlighting, קירות גוף תאורה לקירות יכולים להפנות כלפי מעלה או מטה כאשר ההתמקדות במשימת התאורה היא בראש סדר העדיפויות.

גופי קיר מודרניים חוסכים מקום בשולחן

ובמשטח על ידי מכה בתנוחה מסוגננת בכל מקום שהם מונחים. העיצוב של גופי התאורה המודרניים פותח אפשרות למנורות מעודנות, המורכבות מרכיב גמיש יחיד ויוצרות מגוון רחב של אפשרויות תאורה לכל חדר בסלון או במשרד שלכם.

ישנם מגוון נורות קיר אלגנטיות ויצירתיות הפולטות מקור אור בצבעים שונים כמו אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום, אדום וירוק.

בנוסף לאפשרויות צבע ומשטח, ישנם גופי תאורה שעובדים היטב במגוון שטחי מגורים ועסקים. עבור אזורים מסחריים כמו משרדים, מחסנים ובתי מלאכה, בחרו בגופי תאורה מסחריים המתאימים להתקנה פנימית וחיצונית והן בעלי משטחים מתכתיים דקורטיביים המוכרים מגופי תאורה פנימיים.

בררו אם אתם רוצים מנורת קיר, שולחן ליד המיטה, מנורת קיר, מנורת קיר, אהיל או תאורת קיר אחרת לסלון, לחדר השינה או למשרד.

בעזרת גופי תאורה לקיר תוכלו ליצור מצבי תאורה גמישים וחיים שלא היו אפשריים ללא גופי תאורה. אורות קיר עם פנים הפונות כלפי מעלה משפרים את הנראות ואת תאורת הסביבה בחדרכם. לא לכל גופי התאורה של הקיר יש אור ואינם חייבים, אך הם גם מתפקדים בצורה מושלמת כאלמנט של קיר גלריה.

הם אידיאליים לתקרות משופעות או מקומרות, תקרות משופעות או אפילו בפינת הסלון או במשרד.

מנורות קיר
מנורות קיר צילום pixbay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *